Be om tilbud

Kontakt oss

Send oss en henvendelse i dag, vi garanterer raskt svar :-)

Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA, og Google sine Personvernregler og Vilkår gjelder.

Lillestrøm

Storgata 14, 2000 Lillestrøm
Se kart her

Kundesenter
Telefon: 63 81 60 00
E-post: post@radonmannen.no

Kontaktpersoner

Radonmannen support

Kundesenter

Kontakt

63 81 60 00
post@radonmannen.no

Christoffer 0029 1

Christoffer Berggren

Styreleder

63 81 60 00
christoffer@radonmannen.no

Lars K 0100 1

Lars K. M. Knutsen

Daglig leder

400 42 170
lars@radonmannen.no

Emma 0185 1

Emma Raanæs

Økonomiansvarlig

63 81 60 00
emma@radonmannen.no

Espen 0085 1

Espen Nygård

Produktsjef

994 01 261
espen@radonmannen.no

Stian S 0113 1

Stian Snertingdal

Prosjektsjef entreprenør

988 80 096
stian@radonmannen.no

Stian G 0256 1

Stian Gravdal

Driftssjef entreprenør

417 62 217
stian.gravdal@radonmannen.no

Martin

Martin Oswiecimski

Opplæringsansvarlig entreprenør

401 72 299
martin@radonmannen.no

Lars P 0264 1

Lars Pedersen

Prosjektleder entreprenør

993 52 396
lars.pedersen@radonmannen.no

Anders 0143 1

Anders Lisborg

Prosjektleder entreprenør

911 61 536
anders.lisborg@radonmannen.no

Jørgen H 0159 1

Jørgen Heier

Prosjektleder entreprenør

977 52 814
jorgen.heier@radonmannen.no

Tommy 0124 1

Tommy Ulverud

Avdelingsleder sanering

951 80 079
tommy.ulverud@radonmannen.no

Thomas 0021 1

Thomas Holen

Rådgiver sanering

957 57 418
thomas.holen@radonmannen.no

Espen Sommerstad

Espen Sommerstad

Rådgiver sanering

919 03 529
espen.sommerstad@radonmannen.no

Petter Bodin 1 v2

Petter Bodin

Avdelingsleder måling

919 02 989
petter.bodin@radonmannen.no

Tim Werner Danielsen 2 2

Tim Werner Danielsen

Rådgiver sanering

406 95 202
sanering@radonmannen.no